AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ VE ŞUBE MÜDÜRLERİMİZ EŞLİĞİNDE İL MERKEZİNDEKİ OKUL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ VE ŞUBE MÜDÜRLERİMİZ EŞLİĞİNDE İL MERKEZİNDEKİ OKUL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI

        07. 11.2019 tarihinde Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk TEKİN, Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Şube Müdürü Kutbeddin KAYA, Temel Eğitim Şube Müdürü İshak HASANOĞLU ve Ortaöğretim Şube Müdürü Mehmet ÖZMÜŞ başkanlığında toplantı yapıldı.

       Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Faruk TEKİN'in il geneli yapılacak "Kazanım Değerlendirme Sınavı" konusunda bilgilendirmesi ve süreciyle ilgili açıklamaları ile toplantı başladı. Sayın müdürümüzün konuşmasından sonra Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Şube Müdürü Kutbeddin KAYA "Kazanım Değerlendirme Sınavı" ve İl geneli yapılacak "Ortak Sıvalar" hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

      Şube Müdürümüz, sınavlar hakkında gerekli açıklamalarıdan sonra dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Sürecin güzel geçmesi temennisi ile toplantıdaki konuşmasını tamamladı.

      İl Geneli yapılacak olan "Kazanım Değerlendirme Sınavı" 13. 11.2019 tarihinde saat 09:00'da başlayacak. İlimizde bulunan 8. ve 12. sınıf tüm öğrencilerin katılacağı sınava yaklaşık 20 bin öğrencinin gireceği öngörülüyor.14-11-201914-11-201914-11-2019

Ağrı Kültür Kongre Merkezi 2. Kat Merkez/AĞRI - 0 472 215 8 215

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.