AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ

Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Şubesi Müdürümüz Kutbeddin KAYA Başkanlığında İlçe Şube Müdürlerimiz ile Toplantı Yapıldı

Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Şubesi Müdürümüz Kutbeddin KAYA Başkanlığında İlçe Şube Müdürlerimiz ile Toplantı Yapıldı

      11.11.2019 tarihinde Şube Müdürümüz Kutbeddin KAYA başkanlığında Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda tüm ilçelerimizden ilgili şube müdürleri ile toplantı yapıldı. Toplantıya Ölçme Değerlendirme Merkezi ekibi de katıldı. 

      Sube Müdürümüzün konuşmaları ile toplantı başladı. "Kazanım Değerlendirme Sınavı" hakkında ilk olarak önemli noktalara değinildi. Sürecin sağlıklı işlemesi adına Şube müdürlerimize gerekli hassasiyeti göstermeleri konusunda açıklamalarda bulunuldu.

 

     Konuşmalarında Şube Müdürümüz Kutbeddin KAYA " Sınavın güzel geçmesi için süreci ÖDM ekibi öğretmen arkadaşlarımız ile titizlikle takip ediyoruz. İlimiz için çok faydalı olacağını düşündüğümüz bu sınavın ilçelerde de titizlikle yürütülmesini sizlerden bekliyoruz. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sürecin en iyi şekilde tamamlanması için çalışmalarımız devam ediyor. Ağrı Valiliğimize de desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Her şey Ağrı için. Her şey o güzel yürekli ve gözlerinin içi gülen öğrencilerimiz için..." ifadelerinde bulundu.

05-12-2019

 

05-12-2019

Ağrı Kültür Kongre Merkezi 2. Kat Merkez/AĞRI - 0 472 215 8 215

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.